Пластівці Юкі для нігтів є шматочками тонкої слюди, які упаковані в невеликі баночки. Дослівно назва матеріалу перекладається з японської як «сніг», що досить точно описує форму частинок. Вони справді нагадують великі пластівці снігу. Популярні матеріали для дизайну.

Як наносити пластівці Юкі

Є два варіанти нанесення, а отже, і покрокові інструкції також буде дві.

Як окремі елементи

Перший варіант - хаотично викласти на гель-лак цілими шматочками, що дозволить створити дизайн з незвичайними переливами та об'ємом картинки. Технологія передбачає такі кроки:

  1. Підготовка нігтя. Гель-лак наноситься за стандартною схемою, але в кінці потрібно або залишити на ньому липкий шар, або нанести фініш із залишковою липкістю.
  2. Нанесення пластівців. Слюда набирається на товстий сухий пензлик (за відсутністю такого можна використовувати власний палець) і наноситься прямо на липкий шар рухами, що поплескують. Можна залишати проміжки, через які видніється лак (виходить так званий мармуровий ефект), а можна перекривати поверхню повністю.
  3. Видалення надлишків. Щоб топ добре покрив ніготь, необхідно видалити зайвий пігмент бафом з торця та з боків нігтя.
  4. Фінішне покриття. Для такого дизайну потрібно 2 шари топу. Особливу увагу варто приділити торцям нігтів – їх обов'язково запечатати, інакше довго не протримається манікюр.

Як втирка

Пластівці Юкі дозволяють створювати дзеркальний дизайн, схожий на той, що виходить завдяки втиркам. Процес має відбуватися так:

  1. Підготовка нігтя. Після нанесення гель-лаку можна залишити липкість, але при необхідності (наприклад, якщо потрібно накласти ще трафарети) і без неї вийде відмінно.
  2. Нанесення Юкі. За допомогою аплікатора пластівці наносяться на гель-лак і розподіляються рухами, що втирають. Слюда ніжна і швидко розпадеться на дрібні частинки, створюючи більш однорідне, але таке ж покриття, що переливається.
  3. Закріплення. Дизайн нігтів з пластівцями Юки і в ролі втирання потрібно перекривати в 2 шари, не забуваючи про торці.